دوره آنلاین

مقدمه

یادگیری مجازی به تعریف ساده شامل ارتباط مدرس و شاگرد از طریق اینترنته که با استفاده از نرم افزارهای خاصی می توان به آموزش و یادگیری پرداخت.

بسیاری افراد در خارج از کشور زندگی می کنند و علی رغم زندگی در کشور انگلیسی زبان همچنان نیازمند شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی هستند.

ممکنه بپرسید آیا یادگیری ازطریق اینترنت امکان پذیره؟……

خیلی از دانشگاه ها و موسسات در سراسر جهان تمایل بیشتری به یادگیری مجازی دارند که یکی از دلایلش عدم نیاز به ترک منزله. مهم تراینکه توی منزل میشه حتی با لباس راحتی و در هرشرایطی اقدام به یادگیری کرد. خیلی ها به دلیل مشغله کاری شرایط حضور در کلاس ها رو ندارند. علاوه بر اون، دیگه مجبور نیستید برای شرکت در کلاس ساعت ها توی ترافیک منتظر بمانید.

شیوه کار:

مطالب در این دوره از طریق كتاب American English File تدریس مي شوند كه شامل گرامر، تلفظ، فیلم، مكالمه و شنيداريه. برای صرفه جویی در وقت و برای اصلاح اشتباهات احتمالی زبان آموز فرایند تدریس به جای تایپ با استفاده از وویس یا همون صدا انجام میشه. بعد از تدریس هر مطلب یا جمله از زبان آموز درخواست میشه تا صدای خودشو بفرسته.

براي يادگيري بهتر، زبان آموز باید مطالب رو توی دفتر یادداشت بنویسه و مرور كنه.

 

ویدویی که بالا دیدین در واقع زمانی ضبط شد که هنوز به فکر راه اندازی آموزش تصویری نبودم و آموزش از طریق واتس اپ انجام میشد. بعد از تماس با ما و ثبت نام باید این اپ ( تیم لینک ) رو دانلود کنید. بعد از دانلود لینک ورود به گروه براتون ارسال میشه …

آموزش آنلاین من خیلی ساده ست.. خبر خوب اینکه نیازی به اینترنت پر سرعت نخواهید داشت.

دانلود اپ

 

امکانات و نرم افزار مورد نیاز:

دسترسی به اینترنت

خرید کتاب توصیه شده

در حین تشکیل کلاس محیط اطراف تان باید کاملا ساکت باشه تا بتونید تمرکز کنید. ترجیحا از هندزفری استفاده کنید تا صدا های اطراف مزاحم تون نشه.

کلاس ها در کلیه سطوح از مبتدی تا پیشرفته برگزار میشه. آموزش مجازی به صورت خصوصی طبق زمان و شرایط شما اجرا میشه و تعیین سطح بطور تلفنی (رایگان) یا از طریق محیط مجازی انجام میشه.

مزیت های آموزش مجازی زبان انگلیسی:

  • عدم نیاز به رفت و آمد

  • دسترسی آسان به منابع آموزشی در همه جا و همه زمان (حتی در حین مسافرت)

  • نداشتن اضطرابِ حضور در کلاس

  • سریع و ارزان بودن

  • تمرکز بیشتر برای صحبت کردن با استاد

 برای ثبت نام فرم زیر رو دانلود کنید و از طریق تلگرام، واتس اپ و یا ایمیل ارسال کنید.

 

 

 

هزینه دوره:

 

بازخورد کلاس های آنلاین

Share Now

آرش نصرا...نژاد

آرش نصرا...نژاد..مدرس و مترجم زبان انگلیسی..با بیش از ده سال سابقه تدریس و ترجمه

پست های ارسالی توسط آرش نصرا...نژاد

Related Post

ارسال پاسخ به ما