دوره فشرده

مقدمه

این دوره برای افراد زیر بسیار مناسبه:

  • افرادی که عجله دارند و نیاز فوری به یادگیری دارند.
  • افرادی که فرصت شون محدوده.
  • افرادی که از پذیرش تحصیلی شون در دانشگاه های کشورهای دیگه مطمئن هستند.

این دوره برای افراد بالا بسیار مناسبه و با ثبت نام در این دوره دیگه دغدغه ای نخواهند داشت.

شیوه کار

در مقایسه با دوره های عادی مکالمه زبان آموز علاوه بر تمرین در کلاس باید تلاش مضاعف و زیادی در منزل داشته باشه تا به نتیجه دلخواه برسه. در انتهای هر جلسه تکلیف های منظم بعنوان کار در منزل داده میشه تا زبان آموز با تمرین زیاد به هدفش برسه.

گرامر

در مهارت گرامر کتاب زیر تدریس میشه که از قدرتمند ترین کتاب های حال حاضر در خصوص آموزش گرامر محسوب میشه و روش های متنوع و جالبی داره. 

شنیداری

برای تقویت مهارت شنیداری کتاب زیر درنظر گرفته شده که با یک تیر میتونید دو نشون بزنید. یعنی هم شنیداری و هم گفتاری تون رو بهبود بدید. مهم تر اینکه متن گفته های گویندگان در انتهای کتاب موجوده که درصورت داشتن هر سوال و مشکلی و متوجه نشدن بعضی کلمات و جملات می تونید به آخر کتاب مراجعه کنید.

گفتاری

در مهارت گفتاری این دوره  کتابهای American English File تدریس میشه و شامل ۶ سریه.این کتاب کاملا جدیده و علاوه بر چهار مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن به لهجه و تلفظ لغات هم پرداخته.

جزئیات کتاب:

هر کتاب این مجموعه شامل ده تا دوازده درسه که در انتهای هر درس مرور کلی از کل کتاب ارائه شده. در انتهای کتاب بطور جداگانه نکات گرامری، لغوی و تلفظ به طور مختصر ارائه شده. فیلم های آموزشی این کتاب از کیفیت بالایی برخورداره. این مجموعه با سبکی کاملا نوین به آموزش زبان انگلیسی آمریکایی پرداخته و شامل طنزه و اینکه زبان آموز رو در بر قراری ارتباط تشویق میکنه. از مزیت های دیگر این کتاب آموزش فنوتیک هاست که تدریس میشه و بعد از اون زبان آموز می تونه با استفاده از دیکشنری و بدون هیچ دغدغه ای لغات جدید رو با تلفظ صحیح یاد بگیره.

طول دوره

این دوره ۸ ماه زمان میبره  و کلاس های هفته ای سه جلسه برگزار میشه که در واقع دو ترم محسوب میشه.

اگر از سطح پایینی در زبان برخوردار هستید و تمایل دارید در مدت نسبتا کوتاهی سطح تون رو بالا ببرید و یا اگر در سه تا ۴ ماه آینده نیاز دارید که مکالمه تون قوی بشه این دوره می تونه بهترین انتخاب براتون باشه.

این دوره مخصوص افرادیه که می تونند بخش قابل توجهی از زمان شون رو ( حدودا ۲ ساعت) در کلاس شرکت کنند. این دوره ها متناسب با نیازهای شما هماهنگ می شوند و برای افرادی که قصد مهاجرت دارند و یا باید به سطح مناسبی برسند میتونه بهترین گزینه باشه.

هزینه دوره

Share Now

آرش نصرا...نژاد

آرش نصرا...نژاد..مدرس و مترجم زبان انگلیسی..با بیش از ده سال سابقه تدریس و ترجمه

پست های ارسالی توسط آرش نصرا...نژاد

Related Post

ارسال پاسخ به ما