دوره مکالمه عادی

آموزش خصوصی و گروهی

تدریس خصوصی

کلاسهای مکالمه بصورت خصوصی و گروهی برگزار میشه و هفته ای دو جلسه ست. از اونجاییکه کیفیت تدریس مهمه حداکثر تعداد زبان اموز توی کلاس های گروهی شش نفره ست. کتابی که تدریس میشه اسمش هست American English File و شامل ۶ سریه.این کتاب کاملا جدیده و علاوه بر چهار مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن به لهجه و تلفظ لغات هم پرداخته.

جزئیات کتاب:

هر کتاب این مجموعه شامل ده تا دوازده درسه که در انتهای هر درس مرور کلی از کل کتاب ارائه شده. در انتهای کتاب بطور جداگانه نکات گرامری، لغوی و تلفظ به طور مختصر ارائه شده. فیلم های آموزشی این کتاب از کیفیت بالایی برخورداره. این مجموعه با سبکی کاملا نوین به آموزش زبان انگلیسی آمریکایی پرداخته و شامل طنزه و اینکه زبان آموز رو در بر قراری ارتباط تشویق میکنه. از مزیت های دیگر این کتاب آموزش فنوتیک هاست که تدریس میشه و بعد از اون زبان آموز می تونه با استفاده از دیکشنری و بدون هیچ دغدغه ای لغات جدید رو با تلفظ صحیح یاد بگیره.

طول دوره ها:

کتاب Starter استارتر ۲۴ جلسه ست که در طول یک ترم تدریس میشه و هر ترم ۳ ماه زمان میبره. اما کتابهای بعدی یعنی ۱ تا ۵ با توجه به حجم بالاشون هر کدوم به دو ترم نیاز دارند. بعد از گذراندن ۳ ترم اول، زبان اموز میتونه زبان انگلیسی رو صحبت کنه که تقریبا سه ترم زمان میبره و جمعا ۹ ماه طول میکشه. در خصوص اموزش گرامر ،گرامر در قالب جملات و با مثال تدریس میشه و بعد از تدریس قواعد از زبان اموز خواسته میشه تا مثال های مختلفی رو ارائه بده تا با کاربرد و روش استفاده از اون گرامر اشنا بشه و بتونه اونو بکار بگیره.

مصاحبه تلفنی:

مکالمه تلفنی از مهم ترین مکالمات روزمره به حساب میاد. هدف از مصاحبه تلفنی آشنا شدن با روش کاربرد زبان انگلیسی پشت تلفنه. همکاران تماس می گیرند و هر بار درباره موضوع خاصی به صورت سوال و جواب مصاحبه تلفنی انجام میشه.

تمرین در منزل:

تمامی تلاش اینه که کلاسها خروجی داشته باشه. برای همین زبان اموز باید سعی کنه توی منزل تمرین و تکرار داشته باشه. توصیه میشه قبل از ثبت نام، حتما زمان خالی رو برای تمرین در منزل در نظر بگیرید.

یکی از دلایل پیشرفت زبان آموز تمرین و تکرار در منزله. از اونجاییکه این از اهمیت زیادی برخورداره تمامی کارهایی که یک زبان آموز باید در منزل انجام بده در فایلی به نام روش تمرین در منزل به صورت فایل صوتی ضبط شده. بعد از ثبت نام فایل روش تمرین در منزل از طریق تلگرام برای زبان آموزان ارسال میشه تا با شیوه مطالعه و تمرین در منزل آشنا بشوند و سر در گم نباشند. با بکارگیری دقیق این فایل صوتی زبان آموز می تونه بدون دغدغه در منزل به تمرین بپردازه.

رفع اشکال در تلگرام:

توی تلگرام گروهی تشکیل داده شده تا در صورتیکه در حین یادگیری و تمرین سوالی داشتید سوال هاتون رو بپرسید.در این گروه می تونید از زمان بندی کلاس ها و مطالب مرتبط دیگه هم باخبر بشید.

روش تدریس:

جدای از کتابی که معرفی شد هر چند جلسه ۳ تا  ۴ واژه جدید تدریس میشه و بعنوان تکلیف زبان آموز باید برای جلسه بعدی با اون کلمات جمله بسازه. در طول ترم اصطلاحات کوچه بازاری هم تدریس میشه که کاملا کاربردی و مفید هستند. کتابی که معرفی شد American English File شامل فیلم های کوتاه هم هست که در طول ترم تدریس و کارمیشه. توی این کتاب موسیقی هم گنجانده شده که طی هر ۳   ۴ جلسه کارمیشه تا هم تنوعی توی کلاس ایجاد بشه و هم به تدریج زمینه درک موسیقی برای زبان اموز فراهم بشه. با توجه به عدم دانش کافی زبان آموز، درجلسات ابتدایی آموزش تا حدودی از زبان فارسی هم استفاده میشه و پس ازگذشت تقریبا یک ماه و برحسب توانایی وسطح زبان آموزان، مطالب به زبان انگلیسی و فارسی تدریس می شوند.

روز و ساعت برگزاری:

کلاسها از ساعت ۴ عصر تا ۱۰شب تشکیل میشوند. درصورتیکه روزهای جمعه و روزهای تعطیل رسمی شرایط حضور در کلاس رو داشته باشید، کلاس برگزار میشه و زبان آموز در طول هر ترم مجازه تنها دو جلسه  غیبت داشته باشه.

کتاب هایی که تدریس می شوند درزیر معرفی شده اند:

نام کتاب های بالا در پایین آورده شده تا در صورت نیاز به بخش کتاب الکترونیکی سایت مراجعه کنید و اونها رو دانلود کنید:

American English File Series

۵۰۴ words

Tactics for listening

Street Talk

در این جلسات ، مهارت های زیر تدریس می شوند:

مکالمه، واژگان، شنیداری و نوشتاری

ترم دوم به بعد کتاب شنیداری معرفی شده Tactics For Listening کارمیشه تا مهارت شنیداری زبان آموز سریع تر تقویت بشه.

تکالیفی که ارائه می شوند در هرجلسه از زبان آموز خواسته می شوند و زبان آموز باید با آمادگی درس قبلی، جلسه بعدی رو آغازکنه. درصورتیکه زبان آموز از انجام تکالیف خودداری کنه و یا در انجامش کوتاهی کنه درس های جلسه قبل مرور میشه.

بعد از ثبت نام زبان آموز، فایل صوتی از طریق تلگرام برای زبان آموز ارسال میشه که در این فایل تمامی کارهایی که زبان آموز باید در منزل بعنوان تمرین انجام بده توضیح داده شده.

دانلود روش خلاصه گویی

برای بدست آوردن اطلاعاتی در خصوص تفاوت آموزش خصوصی و گروهی به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید و بخش تفاوت خصوصی و گروهی رو بخونید..

هزینه

Share Now

آرش نصرا...نژاد

آرش نصرا...نژاد..مدرس و مترجم زبان انگلیسی..با بیش از ده سال سابقه تدریس و ترجمه

پست های ارسالی توسط آرش نصرا...نژاد

Related Post

ارسال پاسخ به ما