دوره نامه نگاری

مقدمه

نوشتن نامه اداری انگلیسی و یا حتی فرستادن یک ایمیل دوستانه در زبان انگلیسی دارای قواعد خاصیه. در این دوره توضیحات کلی در مورد انواع نامه ها و فرمت های نوشتن نامه و ایمیل در زبان انگلیسی آموزش داده میشه تا با ساختارها آشنا بشید. افرادی هستند که بر حسب شغل شون نیاز به مکاتبه با شرکت ها دارند و از این حیث به این مهارت نیاز دارند.

آموزش نامه نگاری از ضروری ترین مهارت ها برای تمامی زبان آموزانه. تمامی افراد تحصیلکرده می بایست نامه نگاری رو بلد باشند چون در هر جایگاهی روزی نیاز به نوشتن و نامه نگاری انگلیسی پیدا می کنید. این دوره بر حسب کتاب فن نامه نگاری تدریس میشه. در انتهای هرجلسه با توجه به موضوع تدریس شده زبان آموز باید به عنوان تکلیف نامه ای رو بنویسه تا اشتباهات احتمالیش رفع بشه.

سر فصل ها :

نگارش ایمیل:

در این دوره با نگارش صحیح ایمیل و ساختار استاندارد ایمیل های کاری آشنا خواهید شد.  استفاده از علائم اختصاری و انواع سبک های نگارش به صورت ویژه در این دوره آموزش داده میشه.

ایمیل های خاص:

در کنار ساختارهای استاندارد نوشتن ایمیل های کاری، آموزش نوشتن ایمیل برای موارد خاص هم از اهمیت خاصی برخورداره. نگارش ایمیل برای عذر خواهی، ترتیب قرار ملاقات و ارجاع به مکاتبات قبلی همگی از سر فصل های آموزشی این دوره هستند.

ایمیل های تجاری:

در کنار ایمیل های عمومی، در هر کسب و کاری مکاتبات تجاری مثل استعلام قیمت و یا سفارش کالا از اهمیت ویژه ای برخورداره. در این دوره نحوه استعلام قیمت و همچنین سفارش کالا به صورت ویژه آموزش داده شده تا بتونید با تاثیر بیشتری درخواست تون رو ارائه بدید.

در این دوره انواع نامه نگاری ها شامل شرکت درخواست، پذیرش، شکایت نامه و ….تدریس میشه و تعداد جلسات ۳ ماهه جمعا پانزده جلسه است.

 

هزینه:

Share Now

آرش نصرا...نژاد

آرش نصرا...نژاد..مدرس و مترجم زبان انگلیسی..با بیش از ده سال سابقه تدریس و ترجمه

پست های ارسالی توسط آرش نصرا...نژاد

Related Post

ارسال پاسخ به ما