دوره نوجوانان

مقدمه

دوره نوجوانی یکی از حساس ترین دوره های هر انسانه. مخصوصا اگر بخواد پای آموزش زبان دوم هم به میان بیاد. این دوره مختص زبان آموزان ۱۳ تا ۱۹ ساله. دوره مناسب دیگه برای یادگیری ده (۱۰) تا شانزده (۱۶) سالگیه، دوره ای که انعطاف پذیری ذهن برای یادگیری زبان هنوز بطورکامل ازبین نرفته. آموزش زبان انگلیسی نقش مهمی در زندگی کودکان ایفا میکنه. این سال ها مهم ترین سال های زندگی کودکان هستند. هیچ وقت فرزندان تون رو به اجبار به کلاس زبان نفرستید. فرزنداتون رو متوجه کنید که توانایی شان برای یادگیری زبان ارزشمنده. اگر خودتان با زبان آشنا هستید سعی کنید تلفظ صحیح کلمات رو براشون تلفظ کنید.

طول ترم و کتاب ها

هر کتاب در طول یک ترم تدریس میشه. در این بخش تصویر کتاب هایی که در این دوره تدریس میشه ارائه شده.

                                      

Family and Friends

 

معرفی کتاب

این کتاب ها در سال های اخیر یکی از مجموعه های موفق آموزش زبان انگلیسی محسوب شده. در این کتاب با استفاده از تصاویر رنگی بسیار زیبا و جذاب، از همون ابتدا تمامی مهارت های اصلی زبان به کودکان آموزش داده میشه.  دارای روش بسیار شفاف و هدفمنده و در انتهای هر درس فعالیت هایی برای مرور و کامل کردن یادگیری زبان آموزان ارائه شده. تمرکز این کتاب از ابتدا بر مهارت هایی از طریق شنیداری و گفتاری بوده. در کتاب استارتر واژه های ابتدایی مثل حیوانات، رنگ ها، اعضای بدن و غیره با تلفظ صحیح آموزش داده میشه. به مهارت های شنیداری، لغت، خواندن و نوشتن زبان آموز هم پرداخته میشه.

 

نقش والدین در منزل

شما بعنوان والدین می توانید نقش مهمی در آموزش به فرزندتون تان ایفا کنید. اولین گام اینه که خودتون هم زبان رو یاد بگیرید تا بتوانید برای فرزندتون کمک حال باشید. مهم نیست زبان والدین در حد عالی باشه یا نه. مهم ترین موضوع اینه که شما مشتاق باشید و بچه هاتون رو تشویق کنید. اگر کودک شما سریع انگلیسی صحبت کردن رو یاد نگرفت نگران نباشید. اونها برای جذب زبان به زمان مشخصی نیاز دارند. صبور باشید.

باید بدونید که این سال ها مثل سال های گذشته نیست. امروزه در هر عرصه ای با هر مدرک شغلی یا سمت چه در کار با اینترنت چه کامپیوتر و ..تشویق والدین می توانند تاثیر به سزایی داشته باشند..البته این نوع تشویق نباید با زور و تحمیل همراه باشه… اولین گام ایجاد علاقه در میان فرزندانه.

هزینه دوره

ارسال پاسخ به ما