سفارش کتاب

در حضور جمعی از علاقه‌مندان و فعالان زبان انگلیسی در شامگاه دوشنبه اول مهرماه، از کتاب «اشتباهات رایج در انگلیسی» به قلم «آرش نصرالله‌نژاد»، از دانش‌آموختگان و مدرسان زبان انگلیسی، در پردیس سینمایی کاپری گرگان رونمایی به عمل آمد.

بعد از دو سال تلاش سرانجام کتاب «اشتباهات رایج در انگلیسی» در قطعی مناسب و جیبی منتشر شد تا علاقه‌مندان بتوانند هرجایی که می‌روند، آن را با خود ببرند و به‌راحتی مطالعه کنند.

این کتاب برای افرادی تهیه‌شده که تا حدودی توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را دارند اما به‌خاطر تفاوت‌هایی که بین دو زبان فارسی و انگلیسی وجود دارد،مرتکب اشتباه‌هایی در به‌کارگیری زبان انگلیسی می‌شوند. دستور زبان (گرامر)، شکل گفتاری کلمات و مواردی دیگر نیز در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته است.

در این کتاب تقریباً برای هر نکته یک مثال ارائه‌ شده تا زبان‌آموز با کاربرد صحیح لغت و جمله آشنا شود. نیز در قسمت اشتباهات رایج، روی کلمه اشتباه خطی کشیده شده تا زبان‌آموز در هنگام مطالعه بداند کدام لغت معمولاً اشتباه به کار می‌رود.حتی زبان‌آموزانی هم که در سطوح پیشرفته تحصیلی می‌کنند، ممکن است از بعضی اشتباه‌های ذکرشده در این کتاب غافل باشند. فایل صوتی این کتاب نیز ارائه شده است تا جملات را با تلفظ صحیح یاد بگیرید..

بخشی از صفحات کتاب رو اینجا مشاهده کنید:

 

 

قیمت کتاب:

۱۹۰۰۰ تومان. به علاوه هزینه پستی که بر عهده خود مشتری است.

نویسنده : آرش نصرا…نژاد

ویراستار: رسول پوینده

 

 

 

 

 

ویدئوی روز رونمایی 

 

ویدئوی معرفی کتاب توسط استاد دوامی از اساتید سیاه قلم

 

توی این قسمت بخشی از بازخوردهای افرادی که کتاب رو خریدن رو  براتون قرار دادم.

 

 

>>

Share Now

آرش نصرا...نژاد

آرش نصرا...نژاد..مدرس و مترجم زبان انگلیسی..با بیش از ده سال سابقه تدریس و ترجمه

پست های ارسالی توسط آرش نصرا...نژاد

Related Post

ارسال پاسخ به ما